Tooted / Niitmine / Murutraktorid
Sorteeri:

MURUTRAKTORID

HUSQVARNA TS 38


Külgväljaviskega ergonoomiline aiatraktor. Võimsa Briggs & Strattoni mootoriga. Mugav ja töökindel manuaalkäigukastiga traktor. Saab täiendada kollektori ja BioClip®-i kattega.
1699 €
sis. KM 20%
LISAINFO
Lisa ostukorvi

HUSQVARNA TC 38


TC 38 on mõeldud koduomanikele, kes soovivad lihtsalt kasutatavat ja kasutajasõbralikku pealistutavat muruniidukit koos kogujaga. Kompaktne ja ergonoomiline disain teeb sellest ideaalse valiku keskmise suurusega aedade jaoks, kus on kitsad läbikäigud ja alad.
1999 €
sis. KM 20%
LISAINFO
Lisa ostukorvi

HUSQVARNA TS 138


TS 138 on kasutajasõbralik traktor, mis sobib ideaalselt väikese kuni keskmise suurusega aia omanikule. Tegemist on efektiivse ja ergonoomilise traktoriga, millel on külgväljavise ja nutikas disain. Võimsa Husqvarna seeria mootoriga, mis käivitub õhuklapita ja millel on mugav pedaalülekanne. Saab täiendada kollektori ja BioClip® kattega.
2099 €
sis. KM 20%
LISAINFO
Lisa ostukorvi

HUSQVARNA TS 142


TS 142 on kasutajasõbralik traktor, mis sobib ideaalselt väikese kuni keskmise suurusega aia omanikule. Tegemist on efektiivse ja ergonoomilise traktoriga, millel on külgväljavise ja nutikas disain. Võimsa Husqvarna seeria mootoriga, mis käivitub õhuklapita ja millel on mugav pedaalülekanne. Saab täiendada kollektori ja BioClip® komplektiga.
2249 €
sis. KM 20%
LISAINFO
Lisa ostukorvi

HUSQVARNA TC 130


TS 130 on kasutajasõbralik traktor, mis sobib ideaalselt väikese kuni keskmise suurusega aia omanikule. Tegemist on kompaktse, efektiivse ja ergonoomilise traktoriga, millel on integreeritud kollektor ja nutikas disain. Võimsa Husqvarna seeria mootoriga, mis käivitub õhuklapita. Lihtsalt manööverdatav tänu kompaktsele vormile ja pedaaliga hüdrostaatilisele ülekandele. Võimalik on paigaldada BioClip®-i ühendus.
2299 €
sis. KM 20%
LISAINFO
Lisa ostukorvi

HUSQVARNA TS 238


TS 238 sobib ideaalselt suurema aiaga kodu- ja maaomanikele, kes vajavad vastupidavat ja mugavat traktorit, millega on kerge manööverdada. Tegemist on efektiivse ja ergonoomilise traktoriga, millel on külgväljavise ja nutikas disain. Võimas Husqvarna Endurance seeria mootoriga, mis käivitub õhuklapita ja millel on mugav pedaaliga hüdrostaatiline ülekanne. Valatud esisild muudab kasutamise lihtsaks ja probleemivabaks. U-Cut™ roolitehnoloogia muudab pööramise ja niitmise ümber takistuste eriti lihtsaks. Saab täiendada kollektori ja BioClip® kattega.
2499 €
sis. KM 20%
LISAINFO
Lisa ostukorvi

HUSQVARNA TC 138


TS 138 on kasutajasõbralik traktor, mis sobib ideaalselt väikese kuni keskmise suurusega aia omanikule. Traktor, mis kogub kokku niidetud murulibled ja lehed, jättes järele puhta lõiketulemuse. Ruumikat integreeritud kogujat saab juhiistmelt hõlpsalt tühjendada. Võimsa Husqvarna seeria mootoriga, mis käivitub õhuklapita ja millel on mugav hüdrostaatiline pedaalülekanne. BioClip® ühendus on standardvarustuses, tahaväljaviske suunaja on saadaval lisatarvikuna.
2549 €
sis. KM 20%
LISAINFO
Lisa ostukorvi

HUSQVARNA TS 242


TS 242 sobib ideaalselt suurema aiaga kodu- ja maaomanikele, kes vajavad vastupidavat ja mugavat traktorit, millega on kerge manööverdada. Tegemist on efektiivse ja ergonoomilise traktoriga, millel on külgväljavise ja nutikas disain. Võimas Husqvarna Endurance seeria mootoriga, mis käivitub õhuklapita ja millel on mugav pedaaliga hüdrostaatiline ülekanne. Valatud esisild muudab kasutamise lihtsaks ja probleemivabaks. U-Cut™-i roolitehnoloogia muudab pööramise ja niitmise ümber takistuste eriti lihtsaks. Saab täiendada kogujai ja BioClip® komplektiga.
2859 €
sis. KM 20%
LISAINFO
Lisa ostukorvi

HUSQVARNA TC 139T


Kasutajasõbralik murutraktor integreeritud kogujaga keskmise suurusega muruplatsidele. Võimsuse annab traktorile Husqvarna kahesilindriline tooreklapivaba mootor. Mugavust lisavad pedaalidega juhitav hüdrostaatiline käigukast, reguleeritav juhiiste ning keskkonsoolil asuv akuindikaator. Kogujat on võimalik tühjendada juhiistmelt. Tänu suurele lisatarvikute valikule, on traktorit võimalik kasutada aastaringselt.
2999 €
sis. KM 20%
LISAINFO
Lisa ostukorvi

HUSQVARNA TC 142T


Kasutajasõbralik traktor 107 cm lõikelaiusega, mis sobib ideaalselt keskmise ja suurema aia omanikule. Traktor kogub kokku niidetud rohumassi ja lehed, jättes järele puhta lõiketulemuse. Varustatud võimsa tooreklapivaba Husqvarna seeria mootoriga ning mugava hüdrostaatilise pedaalülekandega. Kasutusmugavust annavad reguleeritav iste, ruumikas juhi töökoht ning juhtpaneelil asuv akuindikaator. Suure mahutavusega kogujat on võimalik tühjendada juhiistmelt. Suur lisatarvikute valik võimaldab traktorit kasutada aastaringselt.
3299 €
sis. KM 20%
LISAINFO
Lisa ostukorvi

HUSQVARNA TS 243T


3399 €
sis. KM 20%
LISAINFO
Lisa ostukorvi

HUSQVARNA TC 238


TC 238 sobib ideaalselt suurema aiaga kodu- ja maaomanikele, kes vajavad vastupidavat ja mugavat traktorit, millega on kerge manööverdada. Tegemist on tõhusa aiatraktoriga, mis kogub kokku niidetud murulibled ja lehed, jättes puhta lõiketulemuse. Ruumikat integreeritud kogujat saab juhiistmelt hõlpsalt tühjendada. Võimas Husqvarna Endurance seeria mootoriga, mis käivitub õhuklapita ja millel on mugav pedaaliga hüdrostaatiline ülekanne. Valatud esisild muudab kasutamise eriti mugavaks ja probleemivabaks. U-Cut™ roolitehnoloogia muudab pööramise ja niitmise ümber takistuste eriti lihtsaks. BioClip® ühendus on kaasas, tahaväljaviske suunaja on saadaval lisatarvikuna.
3449 €
sis. KM 20%
LISAINFO
Lisa ostukorvi

HUSQVARNA TS 342


TS 342 on traktor, mis on mõeldud nendele maaomanikele, kes peavad aastaringselt sagedasti kasutama efektiivset masinat tõeliselt suurtel aladel. See on võimas külgväljaviskega traktor nõudlikuks muruhoolduseks. Võimas kahesilindriline Husqvarna Endurance seeria mootor käivitub ühe puudutusega ja ilma õhuklapita. Pedaaliga hüdrostaatiline ülekanne ja valatud esisild muudavad kasutamise mugavaks ja probleemivabaks. U-Cut™-i roolitehnoloogia muudab pööramise ja niitmise ümber takistuste eriti lihtsaks. Ainulaadne RapidReplace™ lõikesüsteem kindlustab ohutu, kiire ja tööriistavaba teravahetuse.
3549 €
sis. KM 20%
LISAINFO
Lisa ostukorvi

HUSQVARNA TC 239T


Integreeritud kogujaga murutraktor keskmise suurusega murupinna niitmiseks. Võimas Husqvarna Endurance kahesilindriline tooreklapivaba mootor tagab lihtsama käivituse ning jõudluse mida vajad. Mugavust lisavad elektriline terade käivitus, istmelt seadistatav multšimissüsteem ning mahukas kogumiskott. Valatud esisild tagab stabiilsuse ja head manööverdusvõimed ka keerulistes kohtades.
3699 €
sis. KM 20%
LISAINFO
Lisa ostukorvi

HUSQVARNA TS 346


TS 346 on traktor, mis on mõeldud nendele maaomanikele, kes peavad aastaringselt sagedasti kasutama efektiivset masinat tõeliselt suurtel aladel. See on ülivõimas külgväljaviskega traktor nõudlikuks muruhoolduseks. Võimas kahesilindriline Husqvarna Endurance'i mootor käivitub ühe puudutusega ja ilma õhuklapita. Eriti kiire ülekanne kindlustab esmaklassilised transpordikiirused. Pedaaliga hüdrostaatiline ülekanne ja valatud esisild muudavad kasutamise mugavaks ja probleemivabaks. Ainulaadne RapidReplace™ lõikesüsteem kindlustab ohutu, kiire ja tööriistavaba teravahetuse.
3949 €
sis. KM 20%
LISAINFO
Lisa ostukorvi

HUSQVARNA TC 338


TC 338 on traktor, mis on mõeldud nendele maaomanikele, kes peavad aastaringselt sagedasti kasutama efektiivset masinat tõeliselt suurtel aladel. Tegemist on võimsa traktoriga, millel on integreeritud kogur ja mis on mõeldud spetsiaalselt nõudlikule kasutajale ja suurtele aladele. Varustatud võimsa Husqvarna Endurance seeria kahesilidnrilise mootoriga, mis käivitub õhuklapita. U-Cut™ roolitehnoloogia muudab pööramise ja niitmise ümber takistuste eriti lihtsaks. Pedaaliga hüdrostaatiline ülekanne ja valatud esisild muudavad kasutamise mugavaks ja probleemivabaks. Istmelt kasutatav BioClip® võimaldab aktiveerida multšimisrežiimi juhiistmelt lahkumata. Ainulaadne RapidReplace™ lõikesüsteem kindlustab ohutu, kiire ja tööriistavaba teravahetuse.
4029 €
sis. KM 20%
LISAINFO
Lisa ostukorvi

HUSQVARNA TS 343


Töökindel traktor, millel on võimas mootor, võtmeta käivitus ja automaatselt lukustuv diferentsiaal maksimaalse veojõu, mugavuse ja tasakaalu saavutamiseks. 107 cm keevis lõikekorpus tagab suurepärase lõiketulemuse iga kord. Lai valik tarvikuid aastaringse tootlikkuse saavutamiseks.
4299 €
sis. KM 20%
LISAINFO
Lisa ostukorvi

HUSQVARNA TC 342T


TC 342 on traktor, mis on mõeldud nendele maaomanikele, kes peavad aastaringselt sagedasti kasutama masinat tõeliselt suurtel aladel. See on ülivõimas integreeritud kogujaga traktor nõudlikuks muruhoolduseks. Võimas kahesilindriline Kawasaki mootor, kiire pedaalülekanne ning suure mahutavusega kütusepaak lisavad kasutusmugavust ning produktiivsust. Mahukas koguja ning lai niidukorpus teevad ka suurte alade hoolduse lihtsaks ja kiireks. Lisamugavust annavad elektriline teradekäivitus, kõrge seljatoe ning käetugedega iste ja istmelt aktiveeritav multšimisrežiim.
4699 €
sis. KM 20%
LISAINFO
Lisa ostukorvi